پخش ویدیو

آموزش علوم پنجم

آموزش علوم پنجم ابتدایی شامل آموزش کلیه دروس علوم پنجم می باشد که صفحه به صفحه کتاب آموزش داده شده  و تمرینها توسط معلم مربوطه حل میشود. پکیج آموزشی که در اختیار شما قرار گرفته است به عنوان یک معلم خصوصی میتواند به فرزند شما  در پیشرفت پایه تحصیلی کمک کند علی رغم اینکه هزینه ی کمتری نسبت به معلم خصوصی دارد و اینکه محدودیت زمانی یا مکانی هم ندارید شما میتوانید در هرجا و هرزمانی  این فیلم های آموزشی را مشاهده کنید و از انها بهره لازم را ببرید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
آموزش علوم پنجم

حق کپی ویدئو مجاز نمی باشد

شما اینجا هستید:

آموزش ویدیویی علوم پنجم ابتدایی

سطح جلسه:

مبتدی تا پیشرفته

مدت ویدیو:

بیش از 2 ساعت

مدرس:

نسترن بیات

مبتدی تا پیشرفته
بیش از 2 ساعت
30فایل
12جلسه

توضیحات دوره

ویژگی‌های ویدیوی آموزش علوم پنجم ابتدایی

درس علوم پنجم ابتدایی از مهم‌ترین دروس در این مقطع محسوب می‌شود که آموزش و نحوه ارائه مفاد آن می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. با توجه به اینکه درس علوم تجربی در تمام مقاطع تحصیلی وجود دارد، آموزش علوم پنجم ابتدایی به طور صحیح می‌تواند در شکل‌گیری پایه درسی در دانش‌آموزان مؤثر باشد.

از طرفی مطالب این کتاب یکی از منابع مهم در آزمون‌هایی نظیر آزمون تیزهوشان است و یادگیری آن به شکلی دقیق و با جزئیات کامل می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا بتوانند با موفقیت این آزمون‌ها را پشت سر بگذارند.

علاوه بر آموزش دروس به صورت تک درس میتوانید پکیج آموزش پنجم ابتدایی را نیز در استاد اجازه مشاهده و تهیه نمایید.

علوم 1

استفاده از فیلم‌های ویدیویی آموزشی

امروزه روش‌های نوین جایگزین روش‌های سنتی و قدیمی در آموزش مفاد درسی به دانش‌آموزان شده‌اند. به عنوان مثال استفاده از انواع نرم‌افزار‌ها و فیلم‌های آموزشی و یا استفاده از بازی در آموزش می‌تواند به دانش‌آموزان در یادگیری بهتر مطالب کمک کنند. والدینی که دارای دانش‌آموز در مقطع پنجم ابتدایی هستند می‌توانند با مشاهده این فیلم‌های آموزشی و تسلط بر مطالب و سرفصل‌های کتاب علوم تجربی در این پایه، به دانش‌آموزان در یادگیری بهتر کمک کرده و به سؤالات آنان در این زمینه پاسخ دهند.

موضوعات ارائه شده در درس علوم تجربی پایه پنجم همگی جدید و دارای سرفصل‌های مختلف بوده که یادگیری آن را برای دانش‌آموزان با مشکلاتی همراه خواهد کرد. در برخی موارد این مطالب حتی برای والدین نیز تازگی داشته و نیاز است تا آنان ضمن آشنایی با مطالب جدید به روش‌های صحیح مطالعه و به کارگیری آن در یادگیری مطالب تسلط پیدا کنند.

علوم2

 

ویدیوی آموزش علوم پنجم ابتدایی استاد اجازه

یکی از روش‌های بسیار مناسب برای آموزش درس علوم پنجم ابتدایی بکارگیری فیلم‌های آموزشی و استفاده از نرم‌افزار‌های مختلف است. به همین منظور مؤسسه استاد اجازهف آموزش این درس از پایه پنجم را به صورت ویدئویی تهیه و در اختیار دانش‌آموزان قرار داده است. در این فیلم ویدیویی استاد مجرب و با تجربه کلیه مفاد درسی آموزش علوم پنجم ابتدایی را با روشی جدید و قابل فهم همراه با انجام آزمایش‌ها به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. بدین ترتیب دانش‌آموزان ضمن صرفه‌جویی در زمان می‌توانند به طور کامل مطالب درسی را فرا گرفته و از این فیلم‌های ویدیویی به عنوان مکمل یادگیری دروس در مدارس استفاده کنند. علاوه بر آموزش صحیح و مناسب که در این فیلم‌ها ارائه شده است، استاد اجازه اپلیکیشنی را در اختیار خریداران این فیلم آموزشی قرار می‌دهد که با استفاده از آن امکان مشاهده چند باره فیلم‌ها به صورت آفلاین وجود دارد.

آموزش اول ابتدایی

آموزش اول ابتدایی

تمامی دروس اول ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

تمامی دروس دوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

تمامی دروس سوم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

تمامی دروس چهارم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

تمامی دروس پنجم ابتدایی

آموزش ششم ابتدایی

تمامی دروس ششم ابتدایی

آموزش پایه هفتم

آموزش پایه هفتم

تمامی دروس پایه هفتم

آموزش پایه هشتم

آموزش پایه هشتم

تمامی دروس پایه هشتم

آموزش پایه نهم

آموزش پایه نهم

تمامی دروس پایه نهم

آموزش پایه دهم

آموزش پایه دهم

تمامی دروس پایه دهم

آموزش پایه یازدهم

آموزش پایه یازدهم

تمامی دروس پایه یازدهم

آموزش پایه دوازدهم

آموزش پایه دوازدهم

تمامی دروس پایه دوازدهم

نظرات دانشجویان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش علوم پنجم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *