خرید پکیج سوم ابتدایی
پکیج کامل آموزش سوم دبستان استاد اجازه با ساعت‌ ها محتوای آموزشی منطبق بر کتاب درسی، اومده تا تمام مشکلات درسی دانش‌ آموزان رو برطرف کنه! خیالت راحت با داشتن این پکیج پایه سوم دبستان، دیگه احتیاجی به هیچ معلم خصوصی، منابع درسی و یا کلاس تقویتی نداری.

30% تخفیف ویژه

آموزش سوم ابتدایی ( تمامی دروس )

راهنمایی کامل آموزش ریاضی سوم ابتدایی مقدمه آموزش ریاضی سوم ابتدایی به علت وجود مفاهیمی نظیر نحوه ضرب و تقسیم اعداد، ...

375,000 تومان

راهنمایی کامل آموزش فارسی سوم دبستان مقدمه درسی فارسی سوم دبستان از جمله دروسی است که به تکرار و تمرین بسیاری نیاز دا...

250,000 تومان

آموزش مطالعات سوم ابتدایی

215,000 تومان

آموزش نگارش سوم دبستان

220,000 تومان

نحوه آموزش علوم سوم ابتدایی آموزش علوم سوم ابتدایی برای پایه سوم بسایر حائز اهمیت می باشد. این درس به دانش‌آموز کمک م...

365,000 تومان

اموزش سوم ابتدایی

اموزش سوم ابتدایی با انواع روش‌های تدریس امکان‌پذیر است که در این بین استفاده از فیلم آموزشی به عنوان یک روش بسیار کارآمد شناخته می‌شود. بر این اساس تهیه و تولید فیلم‌های آموزشی کتاب‌های درسی سوم دبستان به دانش‌آموزان پایه سوم ابتدایی و والدین که دارای فرزند در حال تحصیل در این پایه تحصیلی هستند، کمک می‌کنند که همزمان با مطالعه مطالب کتاب‌های درسی خود نسبت به یادگیری بهتر مطالب درسی سوم دبستان اقدام کنند.

در واقع فیلم‌های آموزشی دروس سوم ابتدایی به عنوان یک معلم خصوصی تمام مطالب و مباحث عنوان شده در کتاب‌های درسی را به صورت غیرحضوری به شما دانش‌آموزان آموزش خواهد داد. مجموعه استاد اجازه ویدیوهای آموزشی را به صورت انحصاری با تدریس خانم «طیبه آوخ» برای دروس دوره تحصیلی پایه سوم ابتدایی به صورت فیلم با کیفیت بالا تولید و عرضه کرده‌ است تا نیاز شما دانش‌آموزان برطرف شود.

سوم ابتدایی

عناوین دروس پایه سوم ابتدایی

  • فارسی
  • نگارش فارسی
  • هدیه‌های آسمان
  • مطالعات اجتماعی
  • علوم تجربی
  • آموزش قرآن
  • ریاضی
  • تربیت بدنی
  • عناوین دروس پایه سوم ابتدایی

فیلم آموزش ریاضی سوم ابتدایی

از آنجایی که مباحث کتاب درس ریاضی سوم ابتدایی مقداری پیچیده خواهد شد، دانش‌آ‌موزان این دوره علاوه آموزش‌های حضوری معلمان خود نیاز به دریافت آموزش‌های مجازی و مطالعه کتاب درس ریاضی در منزل به صورت خصوصی را دارند. به همین منظور جهت رفع نگرانی والدین و دانش‌آموزان برای یادگیری مطالب این درس، فیلم آموزشی تهیه شده است تا دانش‌آموزان به طور عمیق و مفهومی بتوانند به حل تکالیف و نمونه سوالات ریاضی سوم ابتدایی بپردازند.

فیلم آموزش ریاضی سوم ابتدایی

فیلم اموزش سوم ابتدایی، کتاب فارسی سوم دبستان

اموزش سوم ابتدایی در کتاب فارسی به یادگیری ابتدایی حروف الفبای فارسی و آموزش تلفظ صحیح لغات و کلمات فارسی محدود می‌شود. بر این اساس دانش‌آموزان پایه سوم ابتدایی در این کتاب با استفاده از حروفی که در پایه‌های اول و دوم دبستان آموزش دیده‌اند، می‌توانند کلمه بسازند و به وسیله آن کلمات، جملات ساده و با معنی بنویسند.

دانش‌آموزان با مشاهده فیلم آموزش فارسی سوم ابتدایی، می‌توانند نسبت به یادگیری بهتر و صحیح‌تر درس فارسی اقدام کنند و با ساختن جملات جدید لذت بیشتری را از درس فارسی ببرند.

فیلم آموزش کتاب نگارش فارسی سوم ابتدایی

درس نگارش سوم ابتدایی به عنوان یک کتاب مکمل درس فارسی شناخته می‌شود که بیشتر برای تمرین مباحث درس فارسی سوم ابتدایی کاربرد دارد. در این کتاب سر مشق‌ها و تمرینات درس فارسی ذکر شده و شیوه نوشتن درست حروف و لغات فارسی سوم ابتدایی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد.

در صورتی که برای نوشتن درست حروف الفبای فارسی و همچنین نشانه‌ها و ترکیب حروف برای تشکیل لغات جدید نیاز به آموزش بیشتری دارید، فیلم آموزشی درس نگارش سوم ابتدایی در دسترس شما دانش‌آموزان قرار گرفته است.

فیلم آموزش مطالعات سوم ابتدایی

یکی از کتاب‌ها و دروسی که در اموزش سوم ابتدایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، درس مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی است. دانش‌آموزان در این کتاب با حقوق شهروندی، تاریخ، فرهنگ و جغرافیای کشور،  ویژگی‌ شخصیت‌های سیاسی و رتبه‌بندی آنها و روش صحیح برقراری ارتباط با خانواده و دوستان آشنا می‌شوند.

با توجه به اهمیت مباحث و دروس کتاب مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی، بهتر است دانش‌آموزان برای درک بهتر و دقیق‌تر مفاهیم این درس علاوه بر مطالعه کتاب و سوالات مرتبط با آن نسبت به مشاهده فیلم آموزشی مطالعات اجتماعی اقدام کنند.

فیلم اموزش سوم ابتدایی، کتاب علوم تجربی سوم دبستان

کتاب علوم تجربی سوم دبستان

در کتاب علوم سوم ابتدایی دانش‌آموزان با به صورت علمی و با انجام آزمایشات مختلف فرصت شناخت محیط زندگی را پیدا می‌کنند. در این کتاب درسی دانش‌آموزان نحوه استفاده از مواد و وسایل اطراف خود را آموزش می‌بینند. جهت یادگیری مطالب این درس به شیوه درست و مفهومی فیلم آموزشی علوم سوم ابتدایی جهت مشاهده آماده شده است.

جهت دریافت و تهیه فیلم اموزش سوم ابتدایی به وب سایت استاد اجازه مراجعه کنید.