پخش ویدیو

آموزش ریاضی پنجم ابتدایی

آموزش ویدئویی درس ریاضی پایه پنجم ابتدایی استاد این دوره آموزشی خانم نسترن بیات میباشد که در 7 جلسه آموزشی به صورت کامل کتاب ریاضی پنجم ابتدایی را تدریس کرده است این دوره آموزشی در یک استودیو حرفه ای و با استاد مجرب تدریس شده است بعد از خرید دوره فایل داخل اپلیکیشن برای شما آماده ارائه خواهد بود و میتوانید دوره را به صورت آفلاین مشاهده نمایید
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
آموزش ریاضی پنجم ابتدایی

حق کپی ویدئو مجاز نمی باشد

شما اینجا هستید:

سطح جلسه:

مبتدی تا پیشترفته

مدت ویدیو:

17/94

مدرس:

نسترن بیات

مبتدی تا پیشترفته
17/94
30فایل
7

توضیحات دوره

ویدیوی آموزش ریاضی پنجم ابتدایی به روشی مفهومی و کاربردی

دانش‌آموزانی که در پایه پنجم ابتدایی تحصیل می‌کنند می‌توانند بسیاری از آموزش‌های مربوط به درس ریاضی را از طریق روش‌هایی غیر از یادگیری در مدرسه بیاموزند. در حال حاضر برای یادگیری مطالب درسی علی‌ الخصوص درس ریاضی در پایه پنجم ابتدایی آموزش‌هایی به صورت فیلم ارائه شده که مشاهده آن‌ها همزمان با مطالعه مطالب می‌تواند تأثیر آموزش‌های مدرسه را دو برابر کند. مطالبی که در فیلم‌ آموزش ریاضی پنجم ابتدایی بیان می‌شود در واقع همان مفاد کتب درسی بوده که به صورت غیر حضوری و با روشی جدید به آن‌ها آموزش داده می‌شود.

علاوه بر آموزش دروس به صورت تک درس میتوانید پکیج آموزش پنجم ابتدایی را نیز در استاد اجازه مشاهده و تهیه نمایید.

ریاضی پنجم1

مزیت‌های استفاده از ویدیو‌های آموزشی

بسیاری از والدینی که فرزند در حال تحصیل در این پایه دارند هم می‌توانند از این آموزش‌ها بهره ببرند. بسیاری از مطالب آموزشی ارائه شده در کتاب‌های درسی پایه ابتدایی در سال‌های اخیر تغییرات بسیاری داشته‌اند. این مطالب حتی برای والدین نیز تازگی داشته و ممکن است نحوه آموزش آن‌ها برای والدین چندان آشنا نباشد. بنابراین فیلم‌های آموزشی علاوه بر دانش‌آموزان، می‌توانند برای والدین آن‌ها نیز مفید بوده و مطالب جدید را به آن‌ها آموزش دهند.

روش به کار گرفته شده در تولید فیلم‌ها از آموزش‌های نوین و مفهومی محسوب می‌شود که مطالب درسی را به صورت قابل فهم برای دانش‌آموزان درآورده و به آن‌ها در یادگیری مطالب کمک می‌کند. دانش‌آموزانی که در برخی از مطالب دارای نقطه ضعف هستند می‌توانند با مشاهده این فیلم‌های آموزشی نقاط ضعف خود را جبران کرده و به طور کامل مطالب درسی را فرا بگیرند.

ریاضی پنجم 3

فیلم آموزشی درس ریاضی پایه پنجم

مجموعه استاد اجازه ارائه‌کننده آموزش ویدیویی درس ریاضی کلاس پنجم پایه ابتدایی تلاش کرده است تا با تولید و عرضه این مجموعه و به کارگیری اساتید مجرب کلیه کتاب درسی ریاضی پنجم را با روشی نوین و مفهومی به دانش‌آموزان آموزش دهد.

کلیه علاقمندان برای تهیه این فیلم آموزشی می‌توانند ضمن ثبت درخواست، این دوره آموزشی را به صورت فایل و از طریق اپلیکیشن دریافت کنند. بدین ترتیب امکان مشاهده چند باره فیلم آموزشی به صورت آفلاین برای دانش‌آموزان و والدین فراهم خواهد بود. در این مجموعه استاد مربوطه طی ۷ جلسه کلیه مفاهیم و مطالب کتاب درسی را به صورت کامل تدریس کرده، به طوری که هیچگونه ابهامی برای دانش‌آموز باقی نخواهد ماند. همچنین با کمک ویدیوی آموزش ریاضی پنجم ابتدایی به کلیه پرسش‌های دانش‌آموزان پاسخ داده خواهد شد.

ریاضی پنجم2

مؤسسه استاد اجازه و ارائه فیلم آموزش ریاضی پنجم ابتدایی

کلیه ویدیو‌های آموزشی استاد اجازه در استودیوی حرفه‌ای ضبط شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. استاد این ویدیو خانم نسترن بیات است که توانسته به شیوه‌ای گویا و قابل فهم تنها در ۷ جلسه کل کتاب ریاضی کلاس پنجم پایه ابتدایی را تدریس کند. دانش‌آموزان پس از استفاده از این ویدیو‌های آموزشی به طور کامل به مباحث این درس مسلط شده و می‌توانند آزمون‌های مربوط به این درس را با موفقیت پشت سر بگذارند. بکارگیری روش صحیح مطالعه و آموزش اصولی مطالب به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا ضمن یادگیری دقیق به همراه جزئیات مطالب، از آن‌ها در پایه‌های بعدی نیز استفاده کنند. خرید این فیلم آموزشی علاوه بر کاهش هزینه، در وقت و زمان نیز صرفه‌جویی خواهد کرد. والدین می‌توانند با تهیه این ویدیو به دانش‌آموزان در یادگیری بهتر این درس کمک کنند.

کلمه کلیدی: آموزش ریاضی پنجم ابتدایی

آموزش اول ابتدایی

آموزش اول ابتدایی

تمامی دروس اول ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

تمامی دروس دوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

تمامی دروس سوم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

تمامی دروس چهارم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

تمامی دروس پنجم ابتدایی

آموزش ششم ابتدایی

تمامی دروس ششم ابتدایی

آموزش پایه هفتم

آموزش پایه هفتم

تمامی دروس پایه هفتم

آموزش پایه هشتم

آموزش پایه هشتم

تمامی دروس پایه هشتم

آموزش پایه نهم

آموزش پایه نهم

تمامی دروس پایه نهم

آموزش پایه دهم

آموزش پایه دهم

تمامی دروس پایه دهم

آموزش پایه یازدهم

آموزش پایه یازدهم

تمامی دروس پایه یازدهم

آموزش پایه دوازدهم

آموزش پایه دوازدهم

تمامی دروس پایه دوازدهم

نظرات دانشجویان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ریاضی پنجم ابتدایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *