پخش ویدیو

آموزش هدیه های اسمانی ششم

آموزش ویدئویی درس هدیه های آسمانی پایه ششم توسط سرکار خانم وحیدی  تدریس شده است دوره به صورت اپلیکیشن در اختیار شما قرار میگیرد که قابلیت نصب روی یک گوشی و یک کامپیوتر را دارد که بعد از نصب بدون نیاز به اینترنت و به صورت آفلاین میتوانید مشاهده نمایید در این آموزش  منطبق بر کتاب درسی هدیه های آسمانی پایه ششم ابتدایی در استودیو حرفه ای وبا استاد مجرب تدریس شده است که میتواند در یادگیری مفهومی شما مفید و موثر باشد
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
آموزش هدیه های اسمانی ششم

حق کپی ویدئو مجاز نمی باشد

شما اینجا هستید:

فیلم آموزش هدیه ششم

سطح جلسه:

آموزش کامل کتاب درسی

مدت ویدیو:

5ساعت و 28 دقیقه

مدرس:

خانم وحیدی

آموزش کامل کتاب درسی
5ساعت و 28 دقیقه
30فایل
17

توضیحات دوره

آموزش هدیه‌ های آسمانی ششم ابتدایی با جدیدترین متدها

کتاب درسی هدیه‌ های آسمانی پایه ششم ابتدایی آخرین کتاب هدیه های آسمانی تهیه شده برای محصلان دوران دبستان است. مولفان کتاب هدیه های آسمانی هدف تالیف و تهیه این کتاب‌ها را آموزش مسائل دینی به دانش‌آموزان معرفی کرده‌اند. به این ترتیب دانش‌آموزان با قرآن و آموزه‌های آن، داستان زندگی پیامبران، جهان آخرت، خداشناسی، احکام، مراسم اسلامی و غیره آشنا خواهند شد. این موضوعات در کتاب درسی هدیه های آسمانی پایه ششم ابتدایی به طور خلاصه و ساده سازی شده در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است. در نتیجه دانش‌آموزان خواهند توانست با برخی از مفاهیم پایه‌ای و اساسی مسائل دینی آشنا شوند. لطفاً تا پایان مقاله آموزش هدیه های آسمانی ششم ابتدایی با ما همراه باشید.

آموزش نگارش ششم
فیلم اموزش نگارش ششم

هدف از تالیف کتاب‌های هدیه‌های آسمانی

دین و فرهنگ دو موضوعی هستند که در سرتاسر طول تاریخ به شدت در هم آمیخته شده‌اند. در سراسر جهان و در طول تاریخ بشریت انسان‌ها همواره تحت تاثیر ایده‌های دینی، نهادها و هنرهای مذهبی، قوانین و تعهدات مذهبی قرار داشته‌اند. اگر دانش آموزان بتوانند مفاهیم کلیدی که در ادیان مهم وجود دارد را درک کنند، جدای از مسائل شغلی به توسعه فردی آن‌ها نیز کمک خواهد شد. برآوردها نشان می‌دهد که حدوداً 85 درصد از مردم جهان به یکی از انواع سنت‌ها یا اعمال مذهبی پایبند هستند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که سیاست‌های بین المللی، ملی و محلی همگی تحت تأثیر اندیشه‌های دینی و احساسات مذهبی قرار دارند.

نکته‌ مهم در مورد چرایی تالیف کتاب درسی هدیه های آسمانی پایه ششم ابتدایی، این است که مطالعه دین به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا درکشان را از پیچیدگی‌های جهان، افزایش دهند. در واقع تمامی کتاب‌های درسی هدیه های آسمانی دوران دبستان با این هدف تهیه می‌شوند تا علاوه بر آموزش مسائل دینی، به نوعی سبب تغییر در نگرش آن‌ها به مسائل مادی و غیر مادی شود. نگرشی که دید آن‌ها را نسبت به جهان اطرافشان تغییر داده و به آن‌ها قدرت درک مسائل مختلف در حیطه دین، مذهب و جهان را خواهد داد.

2 1

بررسی کتاب و فرآیند آموزش هدیه‌ های آسمانی ششم

کتاب هدیه های آسمانی پایه ششم ابتدایی شامل 17 درس بوده که با رنگ‌های مختلف از یکدیگر جدا شده‌اند. مطالعات مختلف انجام شده در مبحث آموزش هدیه‌ های آسمانی ششم نشان می‌دهد که آموختن آموزه‌های دینی به کودکان یکی از راه‌های هدایت آن‌ها به سمت زندگی شادتر است. بر اساس پژوهش‌های انجام شده، حتی کسانی که به ظاهر مذهبی نیستند و علاقه‌ای به دین ندارند نیز‌ در هنگام گرفتاری و زمان مشکلات دعا می‌کنند. همچنین مشخص شده است، افرادی که به نوعی ارتباط قوی‌تری با دین دارند، نسبت به سایر افراد زندگی شادتری را تجربه می‌کنند.

3

پس می‌توان اینطور نتیجه گرفت که از جمله دلایل تالیف کتاب هدیه های آسمانی پایه ششم ابتدایی و همینطور سایر کتاب‌های هدیه های آسمانی دوران ابتدایی، این است که دانش آموزان با مطالعه‌ این مجموعه از کتاب‌ها به درک درستی از فرهنگ‌ها و دین‌های مختلف دست یابند. برای آموزش بهتر این درس نیز می‌توانید از پکیج‌های ما استفاده کنید.

آموزش اول ابتدایی

آموزش اول ابتدایی

تمامی دروس اول ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

تمامی دروس دوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

تمامی دروس سوم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

تمامی دروس چهارم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

تمامی دروس پنجم ابتدایی

آموزش ششم ابتدایی

تمامی دروس ششم ابتدایی

آموزش پایه هفتم

آموزش پایه هفتم

تمامی دروس پایه هفتم

آموزش پایه هشتم

آموزش پایه هشتم

تمامی دروس پایه هشتم

آموزش پایه نهم

آموزش پایه نهم

تمامی دروس پایه نهم

آموزش پایه دهم

آموزش پایه دهم

تمامی دروس پایه دهم

آموزش پایه یازدهم

آموزش پایه یازدهم

تمامی دروس پایه یازدهم

آموزش پایه دوازدهم

آموزش پایه دوازدهم

تمامی دروس پایه دوازدهم

نظرات دانشجویان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش هدیه های اسمانی ششم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *