پخش ویدیو

آموزش ریاضی اول ابتدایی

آموزش ریاضی اول ابتدایی شامل آموزش کلیه دروس ریاضی اول می باشد که صفحه به صفحه کتاب آموزش داده شده  و تمرینها توسط معلم مربوطه حل میشود. پکیج آموزشی که در اختیار شما قرار گرفته است به عنوان یک معلم خصوصی میتواند به فرزند شما  در پیشرفت پایه تحصیلی کمک کند علی رغم اینکه هزینه ی کمتری نسبت به معلم خصوصی دارد و اینکه محدودیت زمانی یا مکانی هم ندارید شما میتوانید در هرجا و هرزمانی  این فیلم های آموزشی را مشاهده کنید و از انها بهره لازم را ببرید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
آموزش ریاضی اول ابتدایی

حق کپی ویدئو مجاز نمی باشد

شما اینجا هستید:

سطح جلسه:

میتدی تا پیشترفته

مدت ویدیو:

22ساعت و 88 دقیقه

مدرس:

فریبا دهقان

میتدی تا پیشترفته
22ساعت و 88 دقیقه
30فایل
25 جلسه

توضیحات دوره

آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی با ویدیو

آموزش ریاضی اول ابتدایی به دلیل نقش بسیار بالای این درس در مقطع ابتدایی و همچنین علاقمندتر کردن دانش آموزان با محاسبات ریاضی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

یکی از دروسی که همواره دانش آموزان مقاطع مختلف به ویژه مقطع ابتدایی یا ابتدایی با آن مشکلات زیادی دارند و به اصطلاح عامیانه تر از آن فراری هستند.

درس ریاضی است که لازمه ی یادگیری صحیح آن، بهره گیری و استفاده از آموزش های اصولی و حرفه ای است تا علاوه بر یادگیری کامل درس ریاضیات، میزان علاقمندی دانش آموز به یادگیری این درس بسیار مهم را نیز افزایش دهد.

پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی با بهره مندی از حرفه ای ترین امکانات تصویربرداری و تجهیزات فیلمبرداری، توسط مجرب ترین اساتید موسسه آموزشی “استاد اجازه” تهیه و تدوین گردیده است تا جهت تدریس درس ریاضی و ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان مقطع اول دبستان گام مهمی را برداشته باشد.

در این مطلب می خواهیم به طور ویژه به معرفی پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی و همچنین ذکر محتویات و مزیت های آن اشاره کنیم و به اهمیت و تاثیرگذاری بالای این پکیج در ارتقای علمی دانش آموزان مقطع اول دبستان بپردازیم.

در صورتی که شما عزیزان و والدین گرامی هم نگران افت تحصیلی فرزندانتان در درس ریاضی اول ابتدایی هستید لطفا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

علاوه بر آموزش دروس به صورت تک درس میتوانید پکیج آموزش اول ابتدایی را نیز در استاد اجازه مشاهده و تهیه نمایید

اموزش ریاضی اول

ویدیو آموزش ریاضی اول ابتدایی

بر اساس گفته ی کارشناسان و محققان، تاثیر آموزش های ویدیویی و به اصطلاح مولتی مدیا برای تدریس دروس مختلف به دانش آموزان مقاطع مختلف بسیار موثرتر و مفیدتر از سایر ابزار آموزشی است.

لذا همکاران و اساتید ما در موسسه آموزشی “استاد اجازه” بر آن شدند که بهترین ویدیوهای آموزش ریاضی اول ابتدایی را با بهره مندی از ویژه ترین اصول تدریس و با بالاترین کیفیت، تولید کرده و به شما عزیزان ارائه نماید.
قابل ذکر است که جهت افزایش علاقمندی دانش آموزان به درس سنگین ریاضی، تمام ویدیوهای تولید شده در پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی به شکلی تولید شده است که تمام تصاویر در فضاهای رنگارنگ و جذاب فیلمبرداری شده است.

از طرفی نیز از بازی های جذاب در این آموزش ها به کار رفته است تا در کنار سرگرم ساختن دانش آموزان مقطع ابتدایی، محاسبات ریاضی را نیز به سرعت در ذهن  آن ها تثبیت نماید.

با توجه به کیفیت بسیار بالای پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی، نظرات مثبت و ارزشمندی را از والدین گرامی دریافت نموده ایم که نشان سطح کیفی بالای این پروژه داشته است. دانش آموز با تماشای اولین ویدیو بلافاصله به یادگیری ریاضی جذب خواهد شد.

اهمیت آموزش ریاضی اول ابتدایی

به گفته روانشناسان و محققان، علم و درس ریاضی می تواند تاثیر بسزایی در شکوفایی سایر بخش های مغز افراد در سنین پایین به ویژه کودکی داشته باشد. این تاثیر به حدی است که می تواند تا حد زیادی و به نوبه ی خود منجر به افزایش کارایی مغز و فعال شدن سایر بخش های آن شود.

شاید برایتان جالب باشد که تاثیر ریاضیات و همچنین موسیقی بر مغز بسیار مشابه است و این موضوع بیانگر جذابیت و تاثیرات بالای ریاضی در رشد فکری افراد است.

بسیاری از فعالیت های اطراف انسان ها نیازمند انجام محاسبات ذهنی و ریاضی دارد که در صورتی که یک دانش آموز به درستی درس ریاضی را فرا بگیرد، می توان به رشد وی در سایر علوم نیز امیدوارتر بود.

از آنجایی که درس ریاضی نسبت به سایر دروس از نظر دانش آموزان کمی حوصله سربر و طاقت فرساست لذا ضروری است که این درس مهم و کاربردی، در فضایی بسیار متفاوت و جذاب و کودکانه تر تدریس شود که دقیقا در تولید آموزش ریاضی اول ابتدایی موسسه آموزشی “استاد اجازه”، به این نکته ی بسیار مهم توجه ی شایانی شده است.

همچنین در فراهم ساختن یک فضای کودکانه ی جذاب برای دانش آموزان مقطع اول ابتدایی، از نظرات برخی از با تجربه ترین روانشناسان نیز بهره برده ایم تا به این امر مهم بیش از پیش توجه کرده و عمل نموده باشیم.

تاثیر ویدیو های آموزش ریاضی اول ابتدایی بر دانش آموزان

دانش آموزان و فرزندان دلبند شما والدین محترم با بهره مندی و خرید پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی دیگر نیازی به هیچ گونه بسته ی آموزشی، گام به گام، کتاب های کمک درسی و حتی سی دی های آموزشی متفرقه نخواهند داشت

چرا که تمامی موارد ذکر شده در کتاب درسی ریاضی اول ابتدایی دانش آموز، در این پکیج به صورت خط به خط و در فضایی کاملا صمیمانه، کودکانه و جذاب و سرگرم کننده آموزش داده شده و بیان گردیده است.
با توجه به موارد فوق الذکر، جای هیچ نگرانی در رابطه با یادگیری ریاضی اول ابتدایی وجود نخواهد داشت و دانش آموزان به سرعت درس ریاضی را فرا گرفته و این یادگیری تا مدت های طولانی در ذهن دانش آموز تثبیت خواهد شد.

از روزهای آغازین انتشار پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی، بسیاری از والدین و عزیزان خریدار پکیج، از تاثیر فوق العاده و بسیار متفاوت این پکیج در یادگیری ریاضی توسط دانش آموزان و فرزندانشان داشته اند.
از نظر اساتید و همکاران ما، یک پکیج آموزشی بایستی بتواند تمامی نیازهای یک دانش آموز را برطرف سازد که دیگر نیازی به گرفتن معلم خصوصی و سایر منابع کمک درسی نداشته باشد. این از مهم ترین مزایا و فواید خرید پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی استاد اجازه می باشد.

دلایل نیاز به خرید پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی

درس ریاضی از جمله دروسی است که نیازمند تمرکز، دقت فراوان و همچنین حوصله ی دانش آموز دارد، لذا برای بسیاری از والدین، آموزش ریاضیات به فرزندانشان ممکن است خسته کننده یا بی نتیجه باشد و در نهایت از تدریس ریاضی اول ابتدایی به فرزندانشان پشیمان و مایوس شوند.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده است که والدین و دانش آموزان به پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی نیاز مبرم داشته باشند، خسته کننده بودن درس ریاضی برای بسیاری از دانش آموزان است.

یکی دیگر از دلایلی که باید در این رابطه بیان کنیم این است که درس ریاضیات یک درس ویژه، بسیار کاربردی و موثر در سایر دروس مقاطع دیگر در دوران تحصیلی دانش آموزان محسوب می شود که نیاز به توجه ویژه ای جهت تدریس دارد.

در صورتی که کوچکترین قصوری در این امر توسط معلمان و یا والدین در حق دانش آموز یا فرزندشان صورت گیرد، ممکن است آسیب زیادی به نمره و میزان یادگیری آن ها وارد نماید و این مقطع را با نمرات بسیار بد یا نامناسب به اتمام برساند.

در تهیه و تدوین پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی تمام تلاش همکاران ما به کار گرفته شده تا کوچکترین نکته یا موضوعی از قلم نیفتد.
در کنار این پکیج و افزایش نمرات درس ریاضی دانش آموزان مقطع اول ابتدایی، می توان به افزایش سطح اعتماد به نفس آن ها پس از استفاده و تماشای ویدیوهای آموزشی تولید شده استاد اجازه اشاره داشت.

خلاصه ی کلام اینکه، والدین محترم و گرامی بایستی در رابطه با ارتقای سطح علمی فرزندانشان در درس ریاضی بیش از سایر دروس حساسیت به خرج دهند تا شاهد نتایج مطلوب و مناسب تر باشند.

برای یادگیری بیشتر شما می توانید به صفحه آموزش اول دبستان بروید و تمامی دوس اول را مشاهده کنید

آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی

پیش نیازهای پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی

بسیاری از والدین و کاربرانی که اقدام به خرید پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی می کنند، این سوال مطرح است که آیا قبل از خرید این پکیج، دانش آموز نیاز به چه منبع یا کمک درسی دیگری دارد؟

پاسخ ما فقط یک جمله است و آن جمله اینست که خوشبختانه دانش آموز به محض خرید آموزش ریاضی اول ابتدایی دیگر نیازی به استفاده یا خرید هیچگونه کتاب کمک درسی، جزوه، فیلم های آموزشی متفرقه ی دیگر و همچنین گرفتن معلم خصوصی برای یادگیری تخصصی درس ریاضی اول ابتدایی نخواهد داشت

و این یکی دیگر از مزایای پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی است که والدین محترم نیز به آن توجه ویژه ای خواهند داشت.

از آنجایی که درس ریاضی اول ابتدایی، یکی از پایه ترین و اصولی ترین دروس در زندگی تحصیلی یک دانش آموز به شمار می آید،

در این پکیج سعی کرده ایم پایه ها و ریشه های محکم این درس را در ذهن دانش آموز به گونه ای بنا کنیم تا این سطح کیفی از یادگیری درس ریاضی، دانش آموز را تا سال ها به درس ریاضیات علاقمند سازد و در آینده ی تحصیلی وی نیز نقش موثر و مفیدی ایفا نماید.

بخش جالب در یادگیری درس ریاضی با استفاده از پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی آنجاست که حتی دانش آموزانی که علاقه ی بسیار کمی به ریاضیات دارند و یا از این درس بیزارند، به یادگیری و کاربردی بودن این علم مهم اشتیاق فراوانی در کنار سرگرم شدن با فضای ویدیوها پیدا خواهند کرد که این امر نیز سبب ارتقای رتبه و نمرات دانش آموزان ضعیف نیز خواهد شد.

 

 آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی

بهترین روش آموزش ریاضی اول ابتدایی

در حال حاضر روش های پیشنهادی بسیاری برای تدریس ریاضی اول ابتدایی به صورت سریع ارائه شده است که تنها تعداد معدودی از این روش های موثر و کارساز هستند و می توان از این طریق کیفیت سطح علمی دانش آموزان را ارتقا داد.

همانطور که می دانید روحیات و حساسیت های کودکان به رفتارهای محیطی و اطرافیانشان بسیار بالا است و لذا می طلبد که از روش های مدرن تر و سرگرم کننده تری به آن ها علوم مختلف را تدریس کرد.
شاید خودتان نیز در اطرافیاتان افرادی را مشاهده کرده باشید که به شدت از درس ریاضی به خاطر سختی یا مشکلاتی که با این درس داشته اند می نالند و بیزارند.

در رابطه با دانش آموزان خود بایستی روال تدریس درس ریاضی به گونه ای باشد که در نهایت منجر به علاقه ی دانش آموز به ادامه ی تحصیل نیز گردد چرا که متاسفانه تعداد زیادی از دانش آموزان دقیقا بخاطر مشکلاتی که با درس ریاضی دارند اقدام به ترک تحصیل می کنند.

بالاتر به این موضوع اشاره نمودیم که دانش آموزان مقاطع ابتدایی یا ابتدایی نسبت به دانش آموزان سایر مقاطع روحیه ی لطیف تر و حساس تری دارند.

لذا ما و همکارانمان در موسسه آموزشی استاد اجازه تمام تلاش خود را بر این امر به کار گرفته ایم که همچون یکی از نزدیکان خود دانش آموزان و کاملا صمیمانه به تدریس و ارائه ی درس به آن ها بپردازیم تا در کنار حس خوبی که به فضای درس دارد، بتواند به یادگیری بهتر درس ریاضی تمرکز نماید.
یادگیری و تدریس ریاضی اول ابتدایی به سبک و روش اساتید موسسه آموزشی استاد اجازه، به نوبه ی خود یکی از قوی ترین و جذاب ترین روش های آموزش دروس مقطع ابتدایی محسوب می شود

که در این مسیر از تجربیات بسیاری از صاحب نظران و کاربلدان این عرصه مشورت و یاری گرفته اند و در نهایت نیز فضایی صمیمانه و راحت برای جذب دانش آموزان به درس های مختلف به ویژه درس ریاضی فراهم آورده اند.

 

نقش و اهمیت دروس مقطع اول ابتدایی بر کودک

یک ضرب المثل معروف قدیمی ایرانی وجود دارد که بسیاری از ما آن را شنیده ایم و آن این است که “خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج”، این ضرب المثل دقیقا به این مضمون اشاره دارد که اگر پایه های و پی یک بنا یا تصمیم به دقت و با حوصله و از مسیر صحیح بنا نشود،

نباید انتظار پیشرفت درست و سریع و به راحتی را داشت و انتظار داشت که به نتیجه ی مطلوب و مناسبی در آن مسیر دست پیدا کنیم.
نقش و اهمیت و تاثیرگذاری درس های مقطع اول ابتدایی بر سایر مقاطع آینده ی شخص بر کسی پوشیده نیست و بسیار بر این امر مهم تاکید می کنیم که ضروری است جهت رشد هر چه بیشتر سطح کیفی و علمی نمرات دانش آموز و پایه ریزی این مسیر جهت تضمین آینده ی تحصیلی دانش آموز، والدین گرامی بایستی بکوشند.
درس ریاضی به گونه ای بر دروس مقاطع راهنمایی و دبیرستان و حتی دانشگاه شخص تاثیر خواهد گذاشت که بهتر است از همان ابتدا مورد توجه کافی دانش آموز و والدین گرامی قرار گیرد.

بهتر است به این موضوع نیز اشاره داشته باشیم که امر محاسبات که در درس ریاضی آموزش داده می شود، در بسیاری از دروس تخصصی سالهای بعد تحصیل شخص نیز به کار گرفته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

بسیاری از دانش آموزان استرس و نگرانی زیادی در رابطه با مواجهه با درس ریاضی دارند که امروزه این موضوع در مقاطع مختلف تحصیلی به چشم می خورد. این استرس حتی ممکن است سال ها با یک دانش آموز همراه باشد و حتی با صرف هزینه های زیادی جهت دریافت جزوه های آموزشی و استخدام معلم های خصوصی باز هم ادامه داشته باشد.

در تولید و ساخت ویدیوهای آموزش درس ریاضی اول ابتدایی تمام سعی خود را کرده ایم تا از راه های علمی و تایید شده و صحیح و موثر، درس ریاضی را به عزیزان دانش آموز، استرس و نگرانی آن ها و همچنین والدین محترمشان را از بین برده و نقاط ضعف دانش آموزان در یادگیری درس ریاضی اول ابتدایی را به نقاط قوت آن ها مبدل نموده و بخش زیادی از این نگرانی تحصیلی والدین را نیز حذف کنیم و این بار سنگین را از دوش آن ها برداریم.

راه های جذب کردن کودک به ریاضی اول ابتدایی

یکی از دلایل بسیار رایج و مهمی که باعث می شود افراد و دانش آموزان علاقه ی خاصی به درس ریاضی از خود نشان ندهند و یا در مواجهه با این درس بسیار مهم و کاربردی و شیرین احساس استرس و چالش کنند صرفا به خاطر ذهنیت و تلقین اشتباهی ست که در رابطه با درس ریاضی پیدا کرده اند و از اطرافیان در مورد آن شنیده اند.

واکنش های منفی و غلطی که بسیاری از اطرافیان دانش آموزان در رابطه با درس ریاضی نشان می دهند قطعا و طبیعتا نمی تواند راه یادگیری درس ریاضی در کودکان یا سایر مقاطع را کاهش دهد بلکه نوعی ایجاد چالش ذهنی در دانش آموز ایجاد می کند که راه یادگیری درس ریاضی را سخت تر و ناهموارتر و پرچالش تر خواهد کرد.

درس ریاضی اول ابتدایی همچون ریاضی سایر مقاطع، دارای یک نظم مشخص و روال تعیین شده و اصول مشخص دارد که بسیاری از آموزگاران، معلمان و والدین با این اصول آشنایی ندارند و همین امر سبب بروز مشکلاتی در ارائه ی صحیح این درس به دانش آموزان می شود.

بسیاری از آداب زندگی را دانش آموز در همین مقطع فرا می گیرد و بسیار ضروری است که والدینی که دانش آموزان مقطع ابتدایی دارند تلاش کنند در این راه، مسیر را برای یادگیری و تحصیل فرزندان دلبندشان هموارتر سازند.

یکی از راه های هموار ساختن و تسهیل فراگیری درس ریاضی اول دبستان، بهره مندی و خرید پکیج آموزش ریاضی اول دبستان است.
زمانی که نگرش و ذهنیت خانواده ها و والدین نسبت به درس ریاضی و سایر دروس ارتقا یابد و نگرش مثبت تری نسبت به این درس حیاتی پیدا کنند آنگاه می توان انتظار پیشرفت سریعتر در میزان یادگیری دانش آموزان را داشت.
در پکیج آموزش ریاضی اول ابتدایی تمام سعی خود را کرده ایم تا به دانش آموز ارزش و کاربرد و اهمیت درس ریاضی را منتقل کرده و بر این امر تاکید کنیم که بایستی از همین ابتدا این درس را کاملا جدی بگیرد تا در مقاطع بالاتر نیز پیشرفت شایانی در زمینه ی رشد درسی را شاهد باشد.

تدریس صفحه به صفحه ریاضی اول ابتدایی

سایر آموزش های اول ابتدایی

آموزش علوم اول دبستان

آموزش نگارش اول دبستان

آموزش قران اول دبستان

آموزش فارسی اول دبستان

آموزش اول ابتدایی

آموزش اول ابتدایی

تمامی دروس اول ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

آموزش دوم ابتدایی

تمامی دروس دوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

آموزش سوم ابتدایی

تمامی دروس سوم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

آموزش چهارم ابتدایی

تمامی دروس چهارم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

آموزش پنجم ابتدایی

تمامی دروس پنجم ابتدایی

آموزش ششم ابتدایی

تمامی دروس ششم ابتدایی

آموزش پایه هفتم

آموزش پایه هفتم

تمامی دروس پایه هفتم

آموزش پایه هشتم

آموزش پایه هشتم

تمامی دروس پایه هشتم

آموزش پایه نهم

آموزش پایه نهم

تمامی دروس پایه نهم

آموزش پایه دهم

آموزش پایه دهم

تمامی دروس پایه دهم

آموزش پایه یازدهم

آموزش پایه یازدهم

تمامی دروس پایه یازدهم

آموزش پایه دوازدهم

آموزش پایه دوازدهم

تمامی دروس پایه دوازدهم

نظرات دانشجویان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ریاضی اول ابتدایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *